Dzienne archiwum: 19 września, 2020

Wordwall, Wakelet, Biteable

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi instrukcjami do trzech ciekawych narzędzi dla nauczyciela. Są to Wordwall, Wakelet, Biteable. Do czego służą i jak można je wykorzystać w opisach. Tym samym do grona twórców materiałów na stronie dołączyły (tak na początek) koleżanki Agnieszka Sempruch, Marta Lipińska i Dorota Saj.

Aktywowanie szkolnej wersji Office 365 A1

WAŻNE DLA WSZYSKICH NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW OFFICE 365! Kończy się okres próbny Office 365 w Twojej szkole? Sprawdź, co zrobić aby przedłużyć usługę bezterminowo i korzystać bezpłatnie z planu Office 365 A1. Wszystkie kroki na stronie: https://aka.ms/Office365kroki

Testportal w MS Teams!!!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie wystarcza MS Forms do realizacji testów. Od teraz mogą dodać do MS Team aplikację Testportal, która pozwala na wykorzystanie w zespołach zaawansowanych testów z restrykcyjnymi ograniczeniami czasowymi i kontrolą uczciwości. Rozbudowany edytor, kategoryzowanie pytań i szczegółowe statystki to inne zalety tego rozwiązania. Jeśli teraz zechcesz stworzyć i przeprowadzić test… Czytaj dalej »